Skup tworzyw sztucznych – Gdańsk

  Skup tworzyw sztucznych GdańskChcielibyśmy zaoferować Państwu nasze usługi skupu tworzyw sztucznych oraz butelek PET. Wielu klientów przekonało się o jakości naszej oferty. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z cenami w zakładce cennik . Ceny skupu tworzyw sztucznych i butelek plastikowych, co warto zaznaczyć, podlegają negocjacji.

Skup butelek PET

  Skup butelek plastikowych GdańskCały czas ciężko pracujemy nad ulepszaniem naszej oferty, chcąc zasłużyć na uznanie klientów. Wiemy, że Gdańsk jako jedno z największych miast na Pomorzu potrzebuje firm takich jak nasza, które potrafią sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów przy jednoczesnym utrzymaniu atrakcyjnych cen. Mamy nadzieję, że nasze usługi związane ze skupem tworzyw sztucznych i butelek plastikowych zostaną docenione przez wymagających klientów, jakimi są mieszkańcy Gdańska oraz okolicznych miast i miejscowości.

  W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu lub osobistego zgłoszenia się w siedzibie naszej firmy. Gdańsk wciąż stawia wyzwania firmom takim jak nasza, ale staramy się, aby skup tworzyw sztucznych i złomu był dla naszych klientów przyjemnością i oszczędnością.

Na obecną chwilę przyjmujemy tworzywa sztuczne takie jak:

  • plastik twardy: skrzynki, wiaderka, beczki, kanistry, skrzynki, – BEZPŁATNIE
  • plastik miękki tzw.chemia gospodarcza – np. baniaki, szampony, płyny do mycia, żele, – prosimy o kontakt indywidualny
  • butelki PET, nakrętki – cennik
  • worki typu BIG BAG – ODPŁATNIE
  • szpule od kabli / drutu – ODPŁATNIE

W razie posiadania innych odpadów tworzyw sztucznych proszę o kontakt.