Skup makulatury – Gdańsk

  Skup makulatury Gdańsk

Na rynku istnieje wiele firm, które zajmują się skupem makulatury. Staramy się wyróżnić na ich tle, ponieważ od wielu lat pracujemy nad profesjonalizmem, konkurencyjnymi cenami oraz wysoką jakością usług. Wiemy, że niełatwo jest firmie utrzymać dobrą opinię w szybko rozwijających się dużych miastach, do których należy Gdańsk. Duża liczba zadowolonych klientów świadczy jednak o tym, że warto nas wybrać.

Makulatura często zalega w domach naszych klientów, którzy ze względu na środowisko nie chcą jej palić lub wyrzucać, dlatego decydują się na skorzystanie z naszej oferty.  Aktualnie zasady przyjęcia makulatury uległy zmianie.  Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą w  cennik.

Przyjmujemy oraz odbieramy segregowaną makulaturę gazetową, mieszaną oraz tzw. makulaturę mocną czyli karton.

newspaperMamy nadzieję, że skup makulatury w Gdańsku będzie od teraz kojarzył się Państwu z naszą firmą, która gwarantuje zadowolenie i atrakcyjne ceny. Jeśli nie wiadomo co zrobić z makulaturą – warto zgłosić się do nas. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@eco-man.pl, telefonicznego: 58 301 39 18, 506 086 666, przez portal Facebook bądź osobiście w siedzibie naszej firmy w Gdańsku.

Zajmujemy się recyklingiem:

  • Makulatury mieszanej: książki i zeszyty w twardych okładkach,
  • Makulatury gazetowej: gazeta codzienna, ulotki, katalogi, magazyny, zeszyty i książki w miękkiej okładce, zadrukowany papier itp.,
  • Makulatury mocnej: karton, tektura falista.