Oferty specjalne

Firma ECO – MAN Surowce Wtórne Roman Nicpoń,

zaprasza wszystkich Państwa do włączenia się do 21 edycji europejskiego Tygodnia Edukacji Globalnej, która w tym roku odbędzie się w dniach 18-24 listopada pod hasłem przewodnim:

„Obudźmy się ! To ostatni dzwonek dla klimatu !”

Czysty i zdrowy klimat – to czyste środowisko, a czyste środowisko  to między innymi jak najmniej odpadów i śmieci, dlatego segregacja to w obecnych czasach ważny aspekt, a firma  ECO- MAN działa w branży od 2002r. co pozwoliło jej zająć znaczące miejsce na mapie Trójmiasta i okolic.

Aby uświadomić  sobie zagrożenie, jakie dla ludzi i środowiska może stanowić źle składowany odpad, w tym zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Posegregowane Elektroodpady to cenny zasób surowców, które mogą być ponownie wykorzystane przy wytwarzaniu nowych produktów.

Recykling nie tylko zmniejsza hałdy odpadów zalegające na naszej planecie, ale też:

– ogranicza stopień wykorzystania zasobów naturalnych

– obniża koszty produkcji

ale co najważniejsze – zmniejsza stopień emisji CO2 do atmosfery.

ECO- MAN gorąco zachęca  osoby prywatne, firmy,  placówki oświatowe do czynnego przyłączenia  się do zorganizowanej akcji np. poprzez porządki „na swoim podwórku”.

PAMIĘTAJMY

chrońmy naszą planetę Ziemię,

chrońmy nasze środowisko,

a tym samym chrońmy nasz KLIMAT.

W dniach 18-23.11.2019  ECO- MAN prowadzi zapisy na DARMOWY odbiór zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w odległości do 10 km od siedziby firmy, który będzie realizowany w uzgodnionym przez Państwa terminie.