Gruz

Oferta naszej firmy obejmuje dostarczenie i odbiór worków i kontenerów na odpady w umówionym terminie na zlecenie telefoniczne lub mailowe. Możliwe jest ustalenie odbiorów stałych, gdzie odbiór realizowany jest zawsze w ściśle określone dni. Odbiór następuje po informacji zwrotnej do trzech dni roboczych lub w ustalonym przez naszego pracownika terminie.

Jeśli nie posiadają Państwo dostatecznej ilości miejsca pozwalającego na podstawienie kontenera, proponujemy tzw. pakiety, czyli worki typu BIG BAG o różnych wymiarach i różnej ładowności, tak więc w zależności od wielkości pakietu, jego przeznaczenia i miejsca podstawienia ceny są zróżnicowane.

big-bag-eco-man

Oczywiście istnieje możliwość negocjacji ceny i rabaty dla stałych klientów, dlatego zachęcamy do zainteresowania naszą ofertą osoby prywatne jak i firmy.

NIE ODBIERAMY ODPADÓW KOMUNALNYCH, a także sypkich i płynnych substancji chemicznych i nie mogą one  znajdować się w naszych workach. Uszkodzenie worka, uniemożliwia jego odbiór, a to powoduje naliczenie dodatkowych kosztów.

 

 

 

IMG_03232

Oferujemy kontenery 5m3  przeznaczone do wywozu odpadów gruzu, oraz kontenery 5 i 7m3  do wywozu zmieszanych odpadów budowlanych. Do realizacji usług proponujemy własne kontenery, specjalistyczny sprzęt oraz rzetelną, terminową i niezawodną obsługę. Dysponujemy pojazdami o systemie załadunkowym typu hakowiec.